خلاق و مستعد هستید؟

جای شما در اسمارتک خالی است!

Logo

یک قدم رو به جلو بردارید

ما خواهان افراد مستعد و باانگیزه‌ای مثل خود شما هستیم؛ کسانی که جرئت و توان خلق کردن دارند و همیشه خود را برای بهتر شدن به چالش می‌کشند. تلاش ما این است که با توانمندسازی کسب‌وکارها و کمک به رشد آن‌ها، دنیا را به جای بهتری تبدیل کنیم و شما هم می‌توانید برای تحقق این هدف همراه و همکار ما باشید.

چرا کار در اسمارتک؟

تاثیرگذاری

تاثیرگذاری

هر انسانی دوست دارد روی جهان اطراف خود تاثیر مثبت گذاشته و مفید واقع شود. پیوستن به اسمارتک به شما این امکان را می‌دهد که با کمک به رشد کسب‌وکارها، تاثیر مثبتی از خود به جا بگذارید.

کار تیمی

کار تیمی

شما «برای» ما کار نمی‌کنید بلکه «همراه» ما کار می‌کنید. در اسمارتک ما همه در کنار هم با مسائل روبرو شده و با هم یاد می‌گیریم. برخورداری از روحیه تیمی یکی از مهم‌ترین ارزش‌ها برای ما است.

نوآوری

نوآوری

افراد خلاقی مثل شما همیشه به‌دنبال روبرو شدن با چالش‌های جدید و پیدا کردن راه‌حل‌های تازه هستند. ما بستر و ابزار لازم برای خلاقیت و نوآوری را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

شور و اشتیاق

شور و اشتیاق

وجود محیط کاری که در آن همه افراد با علاقه و پشتکار مشغول انجام وظایف خود هستند، یکی از مهم‌ترین مزایای اسمارتک است. با پیوستن به ما عضو تیمی می‌شوید که بدون وقفه برای ایجاد تغییر مثبت در دنیا تلاش می‌کند.