در راه نوآوری و اشتیاق، آینده‌ای روشن بسازیم

سفر با اسمارتک، معادله‌ای است که در آن تجربیات قدیم با نوآوری‌های جدید هم‌صدا می‌شوند. در این سفر ما همواره به دنبال جمع آوری گروهی از متفکران، رویاپردازان و عمل‌گرایان هستیم و با پایبندی به ارزش‌های اصلی خود یک‌دل و یک‌صدا در این مسیر قدم برمی‌داریم. هر موضوع غیرممکنی، چالش جدیدی برای ما است.

# در راه نوآوری و اشتیاق، آینده‌ای روشن بسازیم
## در این سفر با ما همراه باشید

در این سفر با ما همراه باشید

در این سفر، همه‌ی ما آزادیم که نوآوری را تجربه کنیم، با همکاری و همراهی هم به تعالی بیاندیشیم و اطمینان حاصل کنیم که آنچه در پیش روی ماست نه تنها پیشرفت فناوری، بلکه هماهنگی و اثر پذیری از فرهنگی که درونمان جاریست، است. این فرهنگ و ارزش‌هایی که با آن همراه است، ما را به یکدیگر نزدیک‌تر می‌کند و به ما این قدرت را می‌دهد که با هم به چالش‌های جدید پاسخ دهیم، خلاقیت‌های جدیدی را ایجاد کنیم و آینده‌ای بهتر و پویاتر بسازیم. برای ما، عالی‌بودن، نه تنها یک هدف، بلکه سبک زندگی است. در این مسیر، ما به دنبال افرادی با انگیزه و پرانرژی هستیم که نه تنها آرمان‌های پایدار ما را درک کنند، بلکه در تحقق آن‌ها همراه ما شوند.

داستان اسمارتک

۱۳۹۶-۱۳۹۹

اسمارتک (Smartech) در واپسین روزهای سال ۱۳۹۶ و از یک تیم کوچک، پرانگیزه، توانمند و باتجربه شروع شد. چیزی که آن‌ها را گرد هم آورد، کلیدواژه‌های تیم، مقیاس‌پذیری و نرم‌افزار بود.در آن زمان تنها چند شرکت بین‌المللی محصولاتی در زمینه‌ی مارکتینگ تکنولوژی (مارتک) را در کشور عرضه می‌کردند و به‌واسطه‌ی پیچیدگی تکنولوژیک و نو بودن آن‌ها در بازار، جایگاه ویژه‌ای برای خود ساخته بودند.پس از سعی‌وخطاهای مرسوم شرکت‌های نوپا، تیم کوچک اسمارتک به ساخت محصول مارکتینگ اتومیشن روی آورد. این محصول که با نام اینترک (inTrack) به بازار عرضه شده، هم با عملکرد مناسب در مقیاس‌های کلان و هم با ارائه‌ی قابلیت‌های متعدد توانسته با برآورده کردن انتظارات مشتریانش در صنایع مختلفی از جمله تجارت الکترونیک، اپراتورهای تلفن همراه و بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری، پابه‌پای رقبای نام‌آشنای بین‌المللی‌اش از بازار سهم بگیرد.

1399

تقریباً هم‌زمان با انتشار اینترک در سال ۱۴۰۰ و تثبیت جایگاه آن نزد اولین مشتریان شرکت، اسمارتک تصمیم گرفت سبد محصولاتش در زمینه‌ی مارتک را تکمیل کند. برای این‌کار پس از مطالعه‌ی بنچمارک‌ها، از بین ده‌ها شرکت و تکنولوژی جذاب، سه محصول را انتخاب و پس از بررسی الگوهای بین‌المللی و پتانسیل‌های محلی‌سازی به توسعه و ساخت آن‌ها پرداخت.

چرا اسمارتک

ایجاد تعامل و ارتباط با یکدیگر در بستر گفتگو

یکی از مشکلاتی که در تعامل رخ می‌دهد و سبب می‌شود روند تعامل (یا برقراری ارتباط یا مذاکره) به جای سازندگی و تاثیر گذاری به سوی تخریب پیش برود، درک متفاوت انسان‌ها از یک موضوع واحد است از این رو بستر گفتگو این امکان را فراهم می‌کند که همکاران بتوانند درک درست و مشترکی از موضوعات و مسائل داشته باشند و براساس آن تعاملات و ارتباطات سازنده و تاثیر گذار را شکل دهند.

مزایای همکاری با اسمارتک

پاداش عملکرد
پاداش عملکرد
زمان کاری منعطف
زمان کاری منعطف
وام سازمانی
وام سازمانی
کمک هزینه غذا
کمک هزینه غذا
بیمه تکمیلی
بیمه تکمیلی
برنامه‌ آموزش و توسعه
برنامه‌ آموزش و توسعه
اتاق بازی و استراحت
اتاق بازی و استراحت
پاداش معرفی همکار
پاداش معرفی همکار
امکان خرید اقساطی
امکان خرید اقساطی
امریه سربازی
امریه سربازی

فرآیند جذب در اسمارتک

۱
دعوت به همکاری
۲
ارسال درخواست همکاری
۳
بررسی رزومه
۴
تطابق دانش و شایستگی‌های تخصصی 
۵
تطابق شایستگی‌های فرهنگی و رفتاری
۶
ارائه پیشنهاد شغلی و بررسی صحت مدارک
۷
شروع همکاری

سوالات متداول

...